Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RUNE GRAMMOFON RLP3165 |
| EAN | 7033660031650 |
| Release Date | November 20, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,184
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Night Owls |
|---|---|
| Sanatci | Albatrosh |
| Cikis tarihi | 2014-11-20 |
| EAN/UPC | 7033660031650 |
| Label | Rune Grammofon |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RUNE GRAMMOFON RLP3165 |
| EAN | 7033660031650 |
| Release Date | November 20, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.