Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UP IN HER ROOM UPHR23.1 |
| EAN | 3760347745800 |
| Release Date | May 17, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 324 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Puis Vient La Nuit |
|---|---|
| Sanatci | Alber Jupiter |
| Cikis tarihi | 2024-05-17 |
| EAN/UPC | 3760347745800 |
| Label | Up In Her Room |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UP IN HER ROOM UPHR23.1 |
| EAN | 3760347745800 |
| Release Date | May 17, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 324 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.