Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEKO DEKM78462.1 |
| EAN | 0691026178462 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 8 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,681
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Imaginos 2: Bombs Over Germany |
|---|---|
| Sanatci | Bouchard, Albert |
| Cikis tarihi | 2022-08-12 |
| EAN/UPC | 0691026178462 |
| Label | Deko |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEKO DEKM78462.1 |
| EAN | 0691026178462 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 8 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.