Ek Bilgi
| Label | RECORD KICKS |
|---|---|
| EAN | 5050580818316 |
| Release Date | March 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,423
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Beggin' / Take One |
|---|---|
| Sanatci | Diasonics |
| Cikis tarihi | 2024-03-08 |
| EAN/UPC | 5050580818316 |
| Label | Record Kicks |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RECORD KICKS |
|---|---|
| EAN | 5050580818316 |
| Release Date | March 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.