Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BULBOUS MONOCLE BMQN4.1 |
| EAN | 0843563178485 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,704
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Funeral Pudding |
|---|---|
| Sanatci | Thinking Fellers Union Local 282 |
| Cikis tarihi | 2024-08-09 |
| EAN/UPC | 0843563178485 |
| Label | Bulbous Monocle |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BULBOUS MONOCLE BMQN4.1 |
| EAN | 0843563178485 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.