Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EVO SOUND EVLP055WOS |
| EAN | 4895241428883 |
| Release Date | April 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,934
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dub Pirate |
|---|---|
| Sanatci | Alborosie |
| Cikis tarihi | 2024-05-10 |
| EAN/UPC | 4895241428883 |
| Label | Evo Sound |
| Format | LP |
| Tur | World / Dub |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EVO SOUND EVLP055WOS |
| EAN | 4895241428883 |
| Release Date | April 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.