Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROPHECY PRODUCTIONS PPCY887909.1 |
| EAN | 0884388887909 |
| Release Date | December 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 322 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,251
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Les Voyages De L'ame |
|---|---|
| Sanatci | Alcest |
| Cikis tarihi | 2024-12-20 |
| EAN/UPC | 0884388887909 |
| Label | Prophecy Productions |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROPHECY PRODUCTIONS PPCY887909.1 |
| EAN | 0884388887909 |
| Release Date | December 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 322 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.