Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REAL GONE MUSIC LPRGM1916C |
| EAN | 0848064019169 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 327 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,613
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Devil In Miss Jones - Original Soundtrack Recording |
|---|---|
| Sanatci | Shuman, Alden |
| Cikis tarihi | 2025-06-13 |
| EAN/UPC | 0848064019169 |
| Label | Real Gone Music |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REAL GONE MUSIC LPRGM1916C |
| EAN | 0848064019169 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 327 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.