Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KILL ROCK STARS LPKRS733C |
| EAN | 0759656073325 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 12 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,725
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Spelljams |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-08-15 |
| EAN/UPC | 0759656073325 |
| Label | Kill Rock Stars |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KILL ROCK STARS LPKRS733C |
| EAN | 0759656073325 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 12 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.