Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | YEP ROC RECORDS LPYEP2716X |
| EAN | 0634457271630 |
| Release Date | August 27, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 8 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | La Cruzada |
|---|---|
| Sanatci | Escovedo, Alejandro |
| Cikis tarihi | 2021-09-24 |
| EAN/UPC | 0634457271630 |
| Label | Yep Roc |
| Format | LP |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | YEP ROC RECORDS LPYEP2716X |
| EAN | 0634457271630 |
| Release Date | August 27, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 8 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.