Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPWAT3506 |
| EAN | 0607396350612 |
| Release Date | April 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 7 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Thirteen Years |
|---|---|
| Sanatci | Escovedo, Alejandro |
| Cikis tarihi | 2016-04-16 |
| EAN/UPC | 0607396350612 |
| Label | Texas Music Group |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPWAT3506 |
| EAN | 0607396350612 |
| Release Date | April 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 7 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.