Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | YEP ROC LP-YEP-3078C |
| EAN | 0634457156210 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,732
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Echo Dancing |
|---|---|
| Sanatci | Escovedo, Alejandro |
| Cikis tarihi | 2024-03-29 |
| EAN/UPC | 0634457156210 |
| Label | Yep Roc |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | YEP ROC LP-YEP-3078C |
| EAN | 0634457156210 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.