Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELIEVE RECORDI BLV7884 |
| EAN | 3700187678845 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,021
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Looking Glass |
|---|---|
| Sanatci | Diane, Alela |
| Cikis tarihi | 2022-10-14 |
| EAN/UPC | 3700187678845 |
| Label | Believe Recordi |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Americana |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELIEVE RECORDI BLV7884 |
| EAN | 3700187678845 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.