Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MVD RVL100004 |
| EAN | 0857333003938 |
| Release Date | December 10, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,544
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Confessions |
|---|---|
| Sanatci | Alesana |
| Cikis tarihi | 2015-12-10 |
| EAN/UPC | 0857333003938 |
| Label | Mvd |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MVD RVL100004 |
| EAN | 0857333003938 |
| Release Date | December 10, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.