Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | M-THEORY AUDIO M2451 |
| EAN | 0703670388200 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,455
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Legion of Flames |
|---|---|
| Sanatci | Zimmers Hole |
| Cikis tarihi | 2024-09-06 |
| EAN/UPC | 0703670388200 |
| Label | M-Theory |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | M-THEORY AUDIO M2451 |
| EAN | 0703670388200 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.