Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BEAT INT. BETR93.1 |
| EAN | 8032539495301 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,175
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Formula 1 Nell Inferno Del Grand Prix |
|---|---|
| Sanatci | Alessandroni, Alessandro |
| Cikis tarihi | 2021-07-23 |
| EAN/UPC | 8032539495301 |
| Label | Beat Int. |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BEAT INT. BETR93.1 |
| EAN | 8032539495301 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.