Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GEARBOX GRBX1544.1 |
| EAN | 5065001717673 |
| Release Date | April 21, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,306
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sounds of the Studio |
|---|---|
| Sanatci | Gormley, Antony |
| Cikis tarihi | 2018-04-21 |
| EAN/UPC | 5065001717673 |
| Label | Gearbox |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GEARBOX GRBX1544.1 |
| EAN | 5065001717673 |
| Release Date | April 21, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.