Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Secretly Canadian SC334LP |
| EAN | 0656605033419 |
| Release Date | August 19, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,081
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jumping the Shark |
|---|---|
| Sanatci | Cameron, Alex |
| Cikis tarihi | 2016-08-19 |
| EAN/UPC | 0656605033419 |
| Label | Secretly Canadian |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Secretly Canadian SC334LP |
| EAN | 0656605033419 |
| Release Date | August 19, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.