Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BAR NONE BRN259LP |
| EAN | 0032862025914 |
| Release Date | February 7, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs From Robin Hood Lane |
|---|---|
| Sanatci | Chilton, Alex |
| Cikis tarihi | 2019-02-07 |
| EAN/UPC | 0032862025914 |
| Label | Bar None |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BAR NONE BRN259LP |
| EAN | 0032862025914 |
| Release Date | February 7, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.