Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LUCKY NUMBER LUCKY77LPX |
| EAN | 0689492208318 |
| Release Date | February 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rules |
|---|---|
| Sanatci | Alex G |
| Cikis tarihi | 2023-02-01 |
| EAN/UPC | 0689492208318 |
| Label | Lucky Number |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LUCKY NUMBER LUCKY77LPX |
| EAN | 0689492208318 |
| Release Date | February 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.