Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LUCKY NUMBER LUCKY76LPX |
| EAN | 0689492208011 |
| Release Date | March 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,626
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Trick |
|---|---|
| Sanatci | Alex G |
| Cikis tarihi | 2023-04-19 |
| EAN/UPC | 0689492208011 |
| Label | Lucky Number |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LUCKY NUMBER LUCKY76LPX |
| EAN | 0689492208011 |
| Release Date | March 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.