Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MONUMENT MNMT882367.1 |
| EAN | 0196588236716 |
| Release Date | September 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,017
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Side Effects of the Heart |
|---|---|
| Sanatci | Hall, Alex |
| Cikis tarihi | 2023-09-15 |
| EAN/UPC | 0196588236716 |
| Label | Monument |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MONUMENT MNMT882367.1 |
| EAN | 0196588236716 |
| Release Date | September 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.