Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC135 |
| EAN | 0656605143514 |
| Release Date | June 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,611
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | B-Grade University |
|---|---|
| Sanatci | Lahey, Alex |
| Cikis tarihi | 2017-06-15 |
| EAN/UPC | 0656605143514 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC135 |
| EAN | 0656605143514 |
| Release Date | June 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.