Ek Bilgi
| Label | Warner Music |
|---|---|
| EAN | 0603497826544 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,266
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Turn It On Again: the Hits |
|---|---|
| Sanatci | Genesis |
| Cikis tarihi | 2024-05-03 |
| EAN/UPC | 0603497826544 |
| Label | Warner Strategic Marketing |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Pop Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Warner Music |
|---|---|
| EAN | 0603497826544 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.