Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Reprise |
| EAN | 0093624862789 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 335 × 335 × 68 mm · 3 kg |
| Weight | 3 kg |
| Discs / Records | 6 |
₺9,270
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dookie |
|---|---|
| Sanatci | Green Day |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 0093624862789 |
| Label | Reprise |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 6 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Reprise |
| EAN | 0093624862789 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 335 × 335 × 68 mm · 3 kg |
| Weight | 3 kg |
| Discs / Records | 6 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.