Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE CRYSTAL RECORDS BCRLP09 |
| EAN | 5050580847170 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,377
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Opening Time |
|---|---|
| Sanatci | Foat, Greg & Jihad Darwish & Moses Boyd |
| Cikis tarihi | 2025-08-01 |
| EAN/UPC | 5050580847170 |
| Label | Blue Crystal |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE CRYSTAL RECORDS BCRLP09 |
| EAN | 5050580847170 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.