Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | XVI RECORDS |
| EAN | 5034989708317 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,048
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Building Beyond the Sky |
|---|---|
| Sanatci | Surmacz, Greg |
| Cikis tarihi | 2025-05-30 |
| EAN/UPC | 5034989708317 |
| Label | Xvi Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | XVI RECORDS |
| EAN | 5034989708317 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.