Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DYNAMITE CUTS |
| EAN | 5050580839908 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,039
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Aint No Sunshine |
|---|---|
| Sanatci | Gregory James Edition |
| Cikis tarihi | 2025-02-28 |
| EAN/UPC | 5050580839908 |
| Label | Dynamite Cuts |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DYNAMITE CUTS |
| EAN | 5050580839908 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.