Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INSANITY RECORDS SNUK8793327.7 |
| EAN | 0196587933272 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 178 × 185 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,610
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Here |
|---|---|
| Sanatci | Grennan, Tom |
| Cikis tarihi | 2023-04-22 |
| EAN/UPC | 0196587933272 |
| Label | Insanity Records |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INSANITY RECORDS SNUK8793327.7 |
| EAN | 0196587933272 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 178 × 185 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.