Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DG 4866380 |
| EAN | 0028948663804 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 9 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
₺4,093
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Purcell & Mozart |
|---|---|
| Sanatci | Sokolov, Grigory |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 0028948663804 |
| Label | Deutsche Grammophon |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DG 4866380 |
| EAN | 0028948663804 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 9 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.