Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG 538820951X |
| EAN | 4050538950618 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,666
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ga25 |
|---|---|
| Sanatci | Groove Armada |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 4050538950618 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG 538820951X |
| EAN | 4050538950618 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.