Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CG 88985423191 |
| EAN | 0889854231910 |
| Release Date | July 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 5 mm · 424 g |
| Weight | 424 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,591
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vertigo |
|---|---|
| Sanatci | Groove Armada |
| Cikis tarihi | 2017-07-27 |
| EAN/UPC | 0889854231910 |
| Label | Sony Music Cg |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CG 88985423191 |
| EAN | 0889854231910 |
| Release Date | July 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 5 mm · 424 g |
| Weight | 424 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.