Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INVADA IVA1980.1 |
| EAN | 5051083151191 |
| Release Date | September 20, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Mirror Hang Tje DJ |
|---|---|
| Sanatci | Somers, Alex & Sigur Ros |
| Cikis tarihi | 2019-09-20 |
| EAN/UPC | 5051083151191 |
| Label | Invada |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INVADA IVA1980.1 |
| EAN | 5051083151191 |
| Release Date | September 20, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.