Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GEFFEN 060243896174 |
| EAN | 0602438961740 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 181 × 183 × 4 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,092
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hard Skool |
|---|---|
| Sanatci | Guns N' Roses |
| Cikis tarihi | 2022-01-28 |
| EAN/UPC | 0602438961740 |
| Label | Geffen |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GEFFEN 060243896174 |
| EAN | 0602438961740 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 181 × 183 × 4 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.