Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE 4557784 |
| EAN | 0602445577842 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 317 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,819
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Aftershock |
|---|---|
| Sanatci | Alexander 23 |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 0602445577842 |
| Label | Interscope |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE 4557784 |
| EAN | 0602445577842 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 317 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.