Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LANTERN RECORDS LANR012 |
| EAN | 0781930069533 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,430
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Computer Sourire |
|---|---|
| Sanatci | Robotnick, Alexander |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 0781930069533 |
| Label | Lantern |
| Format | 12in |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LANTERN RECORDS LANR012 |
| EAN | 0781930069533 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.