Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DISCREPANT CREP99 |
| EAN | 5065004291309 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,906
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Panorama |
|---|---|
| Sanatci | Centeio, Alexandre |
| Cikis tarihi | 2024-03-08 |
| EAN/UPC | 5065004291309 |
| Label | Discrepant |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DISCREPANT CREP99 |
| EAN | 5065004291309 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.