Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HARMONIA MUNDI HMM332017 |
| EAN | 3149020947630 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Erik Satie: Avant-Dernieres Pensees |
|---|---|
| Sanatci | Tharaud, Alexandre |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 3149020947630 |
| Label | Harmonia Mundi |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HARMONIA MUNDI HMM332017 |
| EAN | 3149020947630 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.