Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INDIE RECORDINGS INDIE185LPL |
| EAN | 7090014393611 |
| Release Date | April 26, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,917
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Det Nya Svarta |
|---|---|
| Sanatci | Alfahanne |
| Cikis tarihi | 2017-04-26 |
| EAN/UPC | 7090014393611 |
| Label | Indie Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INDIE RECORDINGS INDIE185LPL |
| EAN | 7090014393611 |
| Release Date | April 26, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.