Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MR BONGO MRBG310.1 |
| EAN | 5024017000742 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,213
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Alfredo |
|---|---|
| Sanatci | De La Fe, Alfredo |
| Cikis tarihi | 2025-02-21 |
| EAN/UPC | 5024017000742 |
| Label | Mr Bongo |
| Format | LP |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MR BONGO MRBG310.1 |
| EAN | 5024017000742 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.