Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LUAKA BOP LUB100.1 |
| EAN | 0680899010016 |
| Release Date | September 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 320 × 8 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,131
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | World Spirituality Classics 3: the Muslim Highlife of Alhaji Waziri Oshomah |
|---|---|
| Sanatci | Oshomah, Alhaji Waziri |
| Cikis tarihi | 2022-09-23 |
| EAN/UPC | 0680899010016 |
| Label | Luaka Bop |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LUAKA BOP LUB100.1 |
| EAN | 0680899010016 |
| Release Date | September 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 320 × 8 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.