Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JEALOUS BUTCHER RECORDS LPJBR0119 |
| EAN | 0616892264644 |
| Release Date | February 14, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 320 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Big Picture Show |
|---|---|
| Sanatci | Alialujah Choir |
| Cikis tarihi | 2015-02-14 |
| EAN/UPC | 0616892264644 |
| Label | Jealous Butcher |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JEALOUS BUTCHER RECORDS LPJBR0119 |
| EAN | 0616892264644 |
| Release Date | February 14, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 320 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.