Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Luaka Bop LB0087LP |
| EAN | 0680899008716 |
| Release Date | May 5, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,131
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | World Spirituality 1 |
|---|---|
| Sanatci | Coltrane, Alice |
| Cikis tarihi | 2017-05-04 |
| EAN/UPC | 0680899008716 |
| Label | Luaka Bop |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Luaka Bop LB0087LP |
| EAN | 0680899008716 |
| Release Date | May 5, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.