Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Ear Music 0217873EMU |
| EAN | 4029759178736 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,370
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live From the Astroturf |
|---|---|
| Sanatci | Cooper, Alice |
| Cikis tarihi | 2022-09-30 |
| EAN/UPC | 4029759178736 |
| Label | Earmusic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Ear Music 0217873EMU |
| EAN | 4029759178736 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.