Ek Bilgi
| Label | Dualtone DUA22271 |
|---|---|
| EAN | 0803020222717 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,883
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Good For You |
|---|---|
| Sanatci | Houndmouth |
| Cikis tarihi | 2021-11-05 |
| EAN/UPC | 0803020222717 |
| Label | Dualtone |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Dualtone DUA22271 |
|---|---|
| EAN | 0803020222717 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.