Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 4029759188452 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 550 g |
| Weight | 550 g |
| Discs / Records | 1 |
₺4,575
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Road |
|---|---|
| Sanatci | Cooper, Alice |
| Cikis tarihi | 2023-08-25 |
| EAN/UPC | 4029759188452 |
| Label | Earmusic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 4029759188452 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 550 g |
| Weight | 550 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.