Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AWAL PPRI-2019-11 |
| EAN | 5056167111603 |
| Release Date | January 18, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,553
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mint |
|---|---|
| Sanatci | Merton, Alice |
| Cikis tarihi | 2019-01-18 |
| EAN/UPC | 5056167111603 |
| Label | Awal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AWAL PPRI-2019-11 |
| EAN | 5056167111603 |
| Release Date | January 18, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.