Ek Bilgi
| Label | CAPITOL 060254741981 |
|---|---|
| EAN | 0602547419811 |
| Release Date | September 17, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,817
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Badlands |
|---|---|
| Sanatci | Halsey |
| Cikis tarihi | 2015-09-17 |
| EAN/UPC | 0602547419811 |
| Label | Capitol |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CAPITOL 060254741981 |
|---|---|
| EAN | 0602547419811 |
| Release Date | September 17, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.