Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EASY ACTION IMT4607414.7 |
| EAN | 5060446074145 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺744
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Good Luck World (I Think You Re Going To Need It) |
|---|---|
| Sanatci | Alien Airforce |
| Cikis tarihi | 2024-03-01 |
| EAN/UPC | 5060446074145 |
| Label | Easy Action |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EASY ACTION IMT4607414.7 |
| EAN | 5060446074145 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.