Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SEVAN MATER CIMU6941971.1 |
| EAN | 0617669419717 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 319 × 8 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
₺5,225
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In Ancient Kourion |
|---|---|
| Sanatci | Iced Earth |
| Cikis tarihi | 2025-01-24 |
| EAN/UPC | 0617669419717 |
| Label | Sevan Mater |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SEVAN MATER CIMU6941971.1 |
| EAN | 0617669419717 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 319 × 8 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.